s1

Maraton witalności – Życie to coś więcej!

Maraton witalności organizowany jest obecnie tylko dwa razy w roku. To wyjątkowa okazja, aby podczas 3-dniowego pobytu zdrowotno-oczyszczającego, z dala od zgiełku miejskiego posłuchać jak bije własne serce. Podczas tego szkolenia, każdy uczestnik fizycznie i mentalnie odczuje zmiany na lepsze.

 

Uwaga: Podczas tego szkolenia odwiedzają nas goście specjalni – Trenerzy wyspecjalizowani w swoich dziedzinach. Oprócz ogromnej dawki wiedzy gwarantujemy świetną zabawę, dużo energii i chwile odpoczynku w magicznym miejscu.

 

 

Program szkolenia:

 

Dzień 1


Siedem zasad detoksykacji (oczyszczania z toksyn) Twojego Ciała. Dowiesz się jak oczyścić i odbudować wątrobę i okrężnice (jelito grube).


Poznasz “10 przykazań dla zdrowszej okrężnicy”. Twój organizm powinien ciągle się oczyszczać, stąd poznasz zasady, dzięki którym Twoje ciało będzie samodzielnie się oczyszczało.


Doświadczysz rewitalizacji i regeneracji organizmu.


Zestaw 10 mistrzowskich ćwiczeń na Twoje ciało, które możesz wykonać w każdej chwili bez siłowni i utraty czasu.


Poznasz zasady zdrowego stylu życia i odżywiania. Jakie witaminy i minerały dostarczać dla mózgu?


Zdrowe przepisy kulinarne.


 

Dzień 2


Jeżeli masz zmienny stan emocjonalny, czujesz zmienność nastroju. Wpływa na to zróżnicowana dieta. Prowadząc biznes, kiedy zajmujesz się sprzedażą lub jesteś rodzicem i wychowujesz dzieci. Czy lubisz się złościć? Czy lubisz jak ktoś się złości? No właśnie! Na wszystko wpływa Twój stan emocjonalny i w 99% przypadkach jest odpowiedzialny za wynik jaki uzyskasz – poznasz plan który będzie utrzymywał Twój nastrój i pozytywne nastawienie w stałej formie! Wiesz co to dla Ciebie oznacza? Że przyspieszysz swój biznes, polepszysz relacje i będziesz więcej zarabiać.


Poznasz 10 kroków do MISTRZOSTWA EMCJONALNEGO: Zmieniając życie emocjonalne, doświadczysz wielu pozytywnych przemian.


Każdy uczestnik otrzyma miernik nastroju i przez cały pobyt będziesz mógł badać siebie kiedy emocje  wzrastają i kiedy opadają, co robisz, jak myślisz że są na danym poziomie: radość, smutek, obwinianie siebie, brak pewności. Otrzymasz klucz do tego aby wznieś stany emocjonalne na taki poziom, którego jeszcze wcześnie nie doświadczyłeś.


Jeśli jesteś uzależniony od wszelkiego rodzaju używek, to nie korzystasz z dostępu do pełnego spektrum Twoich możliwości ponieważ Twój organizm skupia się na tym czego najczęściej potrzebuje i o czym najczęściej myśli. Podczas szkolenia poznasz techniki, które wyeliminują wszelkie Twoje pragnienia na jedzenie i picie. Poznasz techniki, dzięki którym pozbędziesz się wszelkich używek, jeśli sam tak zdecydujesz. Poznasz TECHNIKI OBNIŻENIA PRAGNIENIA/ŁAKNIENIA JEDZENIA.  


Wygląd, odchudzanie bez wyrzeczeń. Doprowadź swoją wagę do formy bez niszczenia i odchudzania.


Ruch to zdrowie – jednak nie każdy ruch prowadzi do zdrowia. Dowiesz się jak ćwiczyć aby być w pełni fit, zdrowym i energetycznym człowiekiem.


Odżywianie a stres. Żołądek, jelita – dwa najważniejsze narządy. Dlaczego?


 

Dzień 3


Ustalisz Swój balans emocjonalny. Poznasz 12 etapów naprężeń emocjonalnych ( poznasz miejsca gdzie następują napięcia emocjonalne i co jest za to odpowiedzialne oraz jakie skutki ponosisz i jak temu przeciwdziałać).


Poznasz sposoby naturalne jak zmniejszać stres, wprowadzać energię do Twojego ciała w momentach kiedy jest najbardziej Tobie potrzebna.


Dowiesz się jak zneutralizować ból głowy, zwiększyć oczyszczanie organizmu i przyśpieszyć jego regenerację.


12 mistrzowskich zasad witalnego życia przygotowanych w specjalnej formie dla Ciebie, aby od razu wprowadzić je w życie bez żadnych oporów.


Jak wpływa odżywianie i styl życia na Twoje osobiste relacje. Przejdziesz ścieżkę od miejsca w którym jesteś, do miejsca, w którym chcesz być ze Swoimi relacjami.


Poznasz 7 praw, które doprowadzą Cię do niesamowitych relacji osobistych. Dowiesz się co niszczy i co buduje Twoje relacje osobiste oraz dostaniesz informacje jak stworzyć niezapomniany związek z partnerem/partnerką. Przeniesie to Twoje relację na najwyższy poziom.


10 zasad relacji w miłości  (np: nigdy nie groź relacji, nie poprawiaj partnera, nie porównuj do innych relacji partnerskich).


Siła archetypów osobowości (poznasz 4 typy osobowości, z których jedną może posiadać Twój partner). Odkryjesz Swoją, aby wspólnie świetnie się dogadywać.


 

Wybierz dogodny termin i przenieś swoje życie na wyższy poziom.
Pamiętaj, że liczba miejsc jest ściśle ograniczona.
 

Chcesz zarezerwować miejsce?
skontaktuj się z biurem: +48 531 745 006

 

Zapisz się teraz:

Imię i nazwisko:

e-mail:

telefon:

Uwagi:

Zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności.

 Zapoznałem się i akceptuję treść regulaminu oraz zasady polityki prywatności.

 

Sprawdź pakiety szkoleniowe i kupuj taniej >

 

Power and Health Day from PREMIUM-MEDIA.PL on Vimeo.