om1

Kim jestem?

Jako Trener i mówca motywacyjny, gromadzę na salach szkoleniowych ludzi zainteresowanych przeniesieniem swojego życia na wyższy poziom, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Wspólnie z nimi odkrywam pasje, marzenia, pomagam w definiowaniu celów i uczę jak wytrwać w drodze do ich realizacji.

 


Dotychczas zgromadziłem na salach szkoleniowych ponad 9000 osób, przeprowadzając ponad 400 szkoleń. Wiedzę, którą dzielę się z innymi zdobywałem u światowej sławy mentorów m.in.: Briana Tracy`ego i Anthonego Robbinsa, kończąc jego Leadership Academy oraz Master University w Stanach Zjednoczonych. Jestem praktykiem sprzedaży i zarządzania z 10 letnim doświadczeniem. Autorem licznych programów motywacyjnych m.in. dostępnego na DVD „Wyznacz cel – 10 zasad” czy też „Power & Health Day”.


Jako ekspert ds. motywacji w życiu i biznesie współpracuję z ogólnopolskimi mediami m.in. TVN24 Biznes i Świat. Osobiście uważam, że każdy człowiek posiada w sobie umiejętności, które potrafią przekierować jego życie na drogę nielimitowanego szczęścia, większej efektywności i radości z każdej chwili.

 

Dzisiaj jestem szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Mam cele i marzenia, które sukcesywnie realizuję,  poprzez szkolenia pomagam innym w odnoszeniu sukcesu. Nie zawsze tak było, ale… nauczyłem się jak zaprogramować się na sukces i osiągać wyznaczane cele – Ciebie też mogę tego nauczyć!

Power and Health Day from PREMIUM-MEDIA.PL on Vimeo.